Польща передасть Україні велику партію вакцини

Польща передасть Україні велику партію вакцини

Польща передасть Україні велику партію вакцини

Уряд Польщі планує перепродати Україні без націнки 1,2 млн доз вакцини AstraZeneca. Поставки відбудуться у травні-червні.

Про це повідомили в уряді Польщі у відповідь на запит Укрінформу. Вказується, що конкретний термін поставок вакцини значною мірою залежатиме від динаміки поставок AstraZeneca та вакцин інших виробників до Польщі. Також для здійснення поставок потрібно узгодити юридичні і технічні аспекти між урядами. «Беручи це до уваги, можливим терміном передачі вакцини українській стороні є травень-червень», – повідомили у пресслужбі уряду Польщі.

Водночас на цей момент уряд Польщі не розглядає можливості збільшення обсягів вакцини AstraZeneca чи вакцини інших виробників, яку буде перепродано Україні, проте все може змінитися у майбутньому в залежності від перебігу постачання вакцини і процесу щеплення в Польщі.

Раніше у Польщі повідомили, за яких умов продадуть Україні вакцину від коронавірусу.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов заявив, що Україна готова викуповувати надлишкові обсяги вакцини від коронавірусу в держав-членів Європейського союзу. Представник України при ЄС та посол у Бельгії Микола Точицький зазначив, що Євросоюз готовий продати чи безкоштовно передати Україні залишки вакцини від COVID-19.

Польща перепродасть Україні 1,2 млн доз вакцини від коронавірусу виробника AstraZeneca через Єврокомісію. Це дозволить перепродати препарати на безприбутковій основі.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.