Польща передала Україні вакцину та засоби захисту від COVID-19

Польща передала Україні вакцину та засоби захисту від COVID-19

Польща передала Україні вакцину та засоби захисту від COVID-19

Польща передала Україні вакцину та засоби захисту від COVID-19

Польща передала Україні гуманітарну допомогу у вигляді 650 тисяч доз вакцин і засоби захисту. Передача коштів відбулася на спільній церемонії в присутності міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшко і президента Польщі Анджея Дуди.

Про це повідомляє УНН.

Польща передала Україні 127 тонн медичного обладнання та інших медичних матеріалів для порятунку життя, вартістю близько 4 млн євро.

«Я сподіваюся, що це обладнання допоможе українцям, що воно допоможе людям, які борються за здоров’я українців. Хочу, щоб цей дар був знаком солідарності і дружби з боку Польщі для України, тому що друзів пізнають в складний час, друзів пізнаємо в біді», – сказав президент Польщі Анджей Дуда.

Віктор Ляшко, в свою чергу, зазначив, що Польща в черговий раз підтвердила своє партнерство з Україною.

«Польща показала, що може і готова допомагати Україні і готова її приймати в членстві ЄС. Сьогодні українцям потрібно зробити важливий крок – прийти до пунктів масової вакцинації, щоб рівні охоплення щепленнями в Україні були такими, як у Польщі, наприклад», – пояснив Віктор Ляшко.

Раніше заступник міністра охорони здоров’я Польщі Вальдемар Краска заявив, що уряд перепродасть України 1,2 млн доз вакцини від COVID-19 з коротким терміном придатності.

Європейська комісія допоможе Польщі в перепродажі препарату AstraZeneca Україні, повідомив віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс.

Раніше Україна отримала ще майже 800 000 доз вакцини AstraZeneca від коронавируса. Їх передали Греція, Польща і Литва

З початку вакцинального кампанії станом на 21 серпня в Україні було проведено вже 8 099 146 щеплень від коронавируса. Завершили вакцинацію, тобто отримали дві дози вакцини 3 066 426 осіб.

Посол Федеративної Республіки Німеччина в Києві Анка Фельдгузен в суботу передала міністру охорони здоров’я України Віктору Ляшко як термінову допомогу в боротьбі з пандемією 1.5 млн доз вакцини AstraZeneca. Загальна стоїмо

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.