Поліція виписала півтори тисячі штрафів за передвиборчі порушення

Поліція виписала півтори тисячі штрафів за передвиборчі порушення

Поліція виписала півтори тисячі штрафів за передвиборчі порушення

Фото: npu.gov.ua Усього з 5 вересня Нацполіція зареєструвала 7048 повідомлень про передвиборчі порушення

За добу в поліцію надійшло 468 повідомлень про порушення виборчого законодавства, з них в Києві — 75, у Київській області — 46, в Одеській — 45.

Слідчі Національної поліції за минулу добу зареєстрували 45 кримінальних проваджень у зв’язку з передвиборчими порушеннями. Про це в п’ятницю, 23 жовтня, повідомила Нацполіція.

За її даними, за добу в поліцію надійшло 468 заяв і повідомлень про порушення виборчого законодавства, з них в Києві — 75, у Київській області — 46, в Одеській — 45.

Ще 34 повідомлення зафіксовані в Донецькій області, в Харківській — 33, у Черкаській — 32, у Запорізькій — 24, по 21 — в Дніпропетровській і Закарпатській, по 17 — у Вінницькій і Рівненській, у Львівській — 16, у Миколаївській — 12, в Сумській області — 11.

Усього з 5 вересня Нацполіція зареєструвала 7048 повідомлень про передвиборчі порушення, щодо них відкриті 556 кримінальних проваджень, складено 1581 адміністративний протокол.

Раніше повідомлялося, що в Україні правоохоронці відкрили 508 кримінальних справ через порушення на місцевих виборах. При цьому за попередню добу було розпочато 33 провадження.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.