П'ять країн ЄС закликали Брюссель збільшити виробництво вакцини

П’ять країн ЄС закликали Брюссель збільшити виробництво вакцини

П'ять країн ЄС закликали Брюссель збільшити виробництво вакцини

П’ять країн ЄС закликали Брюссель збільшити виробництво вакцини

Литва, Бельгія, Данія, Іспанія і Польща закликали Євросоюз вжити термінових заходів щодо розширення потужностей з виробництва вакцини проти коронавірусу в Європі.

Відповідний лист було направлено на ім’я голови Ради Європи Шарля Мішеля. Про це йдеться в заяві президента Литви Гітанаса Науседи.

Лист було направлено напередодні засідання Ради Європи, яке відбудеться 25 лютого. На ньому, серед іншого, буде вирішуватися питання виробництва вакцини.

Нові штами коронавірусу ставлять під загрозу зусилля країн-членів по боротьбі з пандемією і повернення до звичного ритму життя, – йдеться в листі.

Підписанти листа відзначають необхідність знайти способи надання допомоги виробникам вакцин, які знаходяться в Європі, якщо вони в процесі виробництва зіткнуться з непередбаченими перешкодами і не зможуть виконати передбачені плани з виробництва вакцин.

Ці дії допоможуть Євросоюзу забезпечити своїх громадян вакцинами, якщо виникне необхідність у повторній вакцинації або в боротьбі держав-членів з мутаціями вірусу в майбутньому, – повідомили у президента Литви.

Нагадаємо, Департамент статистики Литви заявив про початок третьої хвилі коронавірусу в країні.

Читайте також:

Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) планує схвалити запит компанії Pfizer Inc / BioNTech щодо дозволу зберігати їхню вакцину проти COVID-19 при стандартних температурах морозильної камери замість ультрахолодних умов.

Вчора стало відомо, що у AstraZeneca з’явилися проблеми з постачаннями вакцини проти коронавірусу в ЄС.

23 лютого в аеропорту «Бориспіль» приземлився літак з першою партією вакцини від коронавірусу. Перша партія вакцини складається з 500 тис. доз препарату Oxford/AstraZeneca (CoviShield).

24 лютого в Україні стартує вакцинація проти коронавірусу. В першу чергу безкоштовні щеплення зроблять медикам, які контактують з COVID-хворими. Також в кінці лютого розпочнеться вакцинація військових в зоні ООС.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.