Підприємців будуть штрафувати за обслуговування людей без масок

Підприємців будуть штрафувати за обслуговування людей без масок

Підприємців будуть штрафувати за обслуговування людей без масок

Підприємців будуть штрафувати за обслуговування людей без масок

Верховна Рада України підтримала законопроєкт, який передбачає штрафи для підприємців за надання послуг або допуск людей без масок у транспорт і громадські місця. За відповідний закон за номером № 3890 проголосував 241 народний депутат.

Текст законопроекту «Про внесення змін до закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» із запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19)» було опубліковано на офіційному сайті парламенту.

Розмір штрафів становитиме від 3400 до 5100 гривень. Законопроєкт передбачає застосування фінансових санкцій по відношенню до підприємств, підприємців, установ, організацій, що порушують санітарне законодавство. Так, забороняється пропуск, допуск особи в громадські будівлі, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно.

Суб’єкти господарської діяльності, в тому числі установи, організації та громадяни повинні будуть сплатити штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У тому ж розмірі штрафи будуть передбачені за обслуговування споживачів без одягнених засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно.

Раніше Екологічний комітет Верховної Ради схвалив і рекомендував парламенту проголосувати закон, який остаточно забороняє оборот пластикових пакетів. Порушників чекають великі штрафи.

На порушників маскового режиму в громадських місцях склали вже 14 тисяч адміністративних протоколів, вони сплатили до бюджету близько півмільйона гривень штрафів.

Верховна Рада України планує збільшити штрафи за порушення пожежної безпеки. Народні депутати схвалили за основу відповідний законопроект під номером №3755.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.