Служба безпеки України викрила дипломатів на масштабній контрабанді золота і тютюну - Push News | Новини України

Під прикриттям дипломатії: СБУ спіймала працівників МЗС на кордоні з контрабандою

В останні вихідні лютого цього року, СБУ вдалось затримати вантажівку контрабандистів-дипломатів МЗС на митному посту «Ягодин».

Про це повідомила пресслужба СБУ

В останні вихідні лютого цього року, СБУ вдалось затримати вантажівку контрабандистів-дипломатів МЗС на митному посту «Ягодин».

Фігуранти планували перевезти майже 16 кг виробів із золота (орієнтовна вартість 15 млн. грн), 8826 блоків цигарок (на 1,5 млн. грн за цінами чорного ринку). А також 140 тис. дол. США, 67,2 тисяч євро і 11,6 тис. польських злотих.

Відомо, що користуючись привілеями «зеленого коридору», дипломати намагалися провести до Євросоюзу заборонені товари. Тому що партія – явно завелика для власного користування.
Можна, звісно, припускати, що все це — для потреб іноземних посольств. Але масштаби вивозу до Євросоюзу тих же цигарок свідчать швидше про контрабанду.

Як повідомляє прес-центр СБУ: «Таку схему вивозу організували колишні та нинішні співробітники Міністерства закордонних справ. Підозри фігурантам будуть оголошені після завершення слідчих дій»

Контррозвідка Служби безпеки України досить часто блокує контрабанду на кордоні.
Як виявилось: вивозити намагаються не тільки цигарки, а й культурні цінності. На цьому тижні Служба безпеки викрила цілу групу контрабандистів, які планували перевести через кордон партію старовинних монет, холодної зброї та предметів побуту. Всього — десь на мільйон доларів.

На щастя, тут обійшлося без дипломатів. Схема була наступна: контрабанду переправляли своїм іноземним замовникам через сервіси міжнародного поштового зв’язку, а в деклараціях відверто брехали. За кордоном цінності розпродавали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.