Pfizer заявила про ефективність вакцини для дітей віком від 5 до 11 років

Pfizer заявила про ефективність вакцини для дітей віком від 5 до 11 років

Pfizer заявила про ефективність вакцини для дітей віком від 5 до 11 років

Вакцина проти коронавірусу Pfizer є безпечною та викликає «стійкий» імунітет у дітей віком від 5 до 11 років.

Серед загальних побічних ефектів залишається головний біль, втома, біль у м’язах, озноб, лихоманка й нудота, повідомляє пресслужба BioNTech.

Під час тестування, у якому брали участь більше ніж 2,2 тисячі дітей, компанія застосовувала третину об’єму від дози, якою щеплять підлітків й дорослих. Інтервал становив – три тижні.

Зазначається, що імунна відповідь та побічні ефекти у дітей віком від 5 до 11 років були майже ідентичні тим, що спостерігалися під час досліджень над людьми віком від 16 до 25 років.

Серед побічних ефектів можна відзначити:

  • втома;
  • головний біль;
  • біль у м’язах;
  • озноб;
  • лихоманка;
  • нудота.

«Ми прагнемо розширити захист, який забезпечується вакциною, на це більш молоде населення, за умови отримання дозволу регулюючих органів, особливо у зв’язку з тим, що ми відстежуємо поширення варіанта Delta й істотну загрозу, яку він представляє для дітей», – заявив генеральний директор Pfizer Альберт Бурла.

Нагадаємо, вакцина від коронавірусу компанії Pfizer для дітей може з’явитися в найближчі тижні. Препарат такий самий, що і для дорослого населення, але з меншим дозуванням.

Читайте також:

Після ряду досліджень стало відомо, яка вакцина на даний момент найбільш ефективна проти штаму коронавірусу «Дельта».

Головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі заявив, що до 20 вересня в країні схвалять третє щеплення, так звану «дозу-посилювач» від коронавірусу. Йдеться про імунізацію препаратом Pfizer.

Організм вакцинованого виробляє удвічі більше антитіл після застосування препарату Moderna (Spikevax) у порівнянні з вакциною Pfizer-BioNTech (Comirnaty), йдеться у дослідженні бельгійських вчених.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.