Pfizer випробує вакцину проти COVID на дітях до 12 років

Pfizer випробує вакцину проти COVID на дітях до 12 років

Pfizer випробує вакцину проти COVID на дітях до 12 років

Компанія Pfizer планує провести випробування своєї вакцини від коронавірусу серед дітей у віці до 12 років.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на заяву компанії від 8 червня

Деталі: У новому дослідженні братимуть участь до 4500 дітей у США, Фінляндії, Польщі та Іспанії.

Вакцина, вироблена Pfizer і її німецьким партнером BioNTech, вже дозволена для використання в екстрених випадках для підлітків від 12 років і старше у США, Канаді та Європейському Союзі.

Pfizer заявила, що в розширеному досліджені використовуватимуть дозу 10 мікрограм для дітей від 5 до 11 років та 3 мікрограма для вікової групи від 6 місяців до 5 років. Для порівняння, дорослі отримують 30 мікрограмів.

Надання дітям безпечних і ефективних вакцин вважається ключовим кроком у боротьбі з пандемією.

Pfizer заявила, що як тільки у вересні отримає дані випробування, вона, швидше за все, звернеться до регулюючих органів із проханням дозволити використання вакцини для дітей в екстрених випадках.

Нагадаємо, Сполучені Штати стали другою після Канади країною, яка затвердила використання вакцини для дітей від 12 років.

Однак Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреєсус закликав передати вакцини країнам із низьким рівнем доходу замість вакцинувати дітей та підлітків проти COVID-19.

Вчора стало відомо, що Китай схвалив екстрене використання вакцини проти Covid-19 для дітей віком від трьох років. Китай став першої країною, яка схвалила вакцину проти коронавірусу для такої вікової категорії.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.