Pfizer почала тестувати на людях ліки від COVID-19

Pfizer почала тестувати на людях ліки від COVID-19

Pfizer почала тестувати на людях ліки від COVID-19

Pfizer почала тестувати на людях ліки від COVID-19

Американська фармацевтична компанія Pfizer почала випробування перорального препарату від коронавірусу  під назвою PF-07321332. Тестування пройдуть на 2660 людях віком від 18 років, які уже захворіли на коронавірус.

Згідно з даними Pfizer, препарат призначений для постконтактної профілактики коронавірусу у дорослих і вводити його будуть разом із низькою дозою ритонавіру. PF-07321332 був спеціально розроблений для перорального введення, тому його потенційно можна вводити при перших ознаках зараження або впливу SARS-CoV-2, без необхідності госпіталізації пацієнтів.

«З огляду на подальший вплив COVID-19 у всьому світі, ми вважаємо, що боротьба з вірусом потребує ефективних методів лікування людей, які заразилися або зазнали впливу вірусу, що доповнює вплив, який вакцини надали на придушення інфекцій. У разі успіху, ми вважаємо, що ця терапія може допомогти зупинити вірус на ранньому етапі – до того, як у нього з’явиться можливість широко реплікуватись, – потенційно запобігаючи симптоматичному захворюванню у тих, хто піддався впливу, і пригнічуючи початок інфекції у інших», – сказав Мікаель Долстен, доктор медичних наук, головний науковий співробітник і президент відділу міжнародних досліджень, розробок і медицини компанії Pfizer.

Як повідомлялось, швейцарський виробник ліків Roche призупинив випробування таблеток від COVID в Великобританії, оскільки в країні різко впала захворюваність –  це надзвичайно ускладнений пошук пацієнтів для участі в дослідженнях.  А вакцина в таблетках, що розробляється компанією ImmunityBio, може забезпечити захист від COVID-19 без необхідності ін’єкції.

У липні японська фармацевтична компанія Shionogi почала випробування на людях препарату для лікування коронавірусу у вигляді таблеток.

До 2022 року закінчаться випробування нових вакцин від коронавірусу нового покоління. Вони будуть вводитися в організм без уколів та зберігатися при кімнатній температурі, вважає ВООЗ.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.