Перша країна схвалила китайську вакцину від COVID-19

Перша країна схвалила китайську вакцину від COVID-19

Перша країна схвалила китайську вакцину від COVID-19

Перша країна схвалила китайську вакцину від COVID-19

Індонезія першою за межами Китаю дозволила екстрене використання вакцини від коронавірусу, яку розробила китайська компанія Sinovac Biotech.

За результатами випробувань препарату в Індонезії, вакцина показала ефективність 65,3%, заявили в Національному управлінні по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, передає  JawaPos. Вакцина CoronaVac є безпечною з легкими чи помірними побічними ефектами (легкий біль, набряк в районі уколу, м’язові болі і підвищена температура).

Зазначимо, що за нормативами ВООЗ, схвалити вакцину можна лише за мінімум 50% ефективності.

Нагадаємо, МОЗ України уклало контракт із китайською Sinovac Biotech про постачання вакцини від коронавірусу.  Проведені клінічні випробування у різних країнах, за результатами проміжних даних, показали ефективність препарату до 97%.

Інтерв’ю COVID-19 Технології Китайська Sinovac готова постачати вакцину від коронавірусу Україні: інтерв’ю менеджера компанії за хвилину 19 Лис 2020, 15:12

Перші поставки китайської вакцини від COVID-19 в Україну можуть початися вже в лютому. У рамках контракту із китайською компаніє Sinovac Biotech, Україна на першому етапі отримає 1,9 мільйона доз вакцин.

Окрім того, МОЗ України обговорило з британською компанією AstraZeneca терміни, умови і логістику поставок її вакцини від COVID-19 в Україну.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.