Парламент Британії підрахував жертви COVID через власні помилки на початку пандемії

Парламент Британії підрахував жертви COVID через власні помилки на початку пандемії

Парламент Британії підрахував жертви COVID через власні помилки на початку пандемії

Нездатність Великої Британії зробити більше, щоб зупинити поширення Covid на ранній стадії пандемії, була однією з найбільш серйозних невдач у сфері охорони здоров’я.

Спільне розслідування, опубліковане комітетами з питань науки і здоров’я Палати громад, – це перша спроба законодавців з’ясувати, чому в Британії, яку спочатку хвалили за підготовку до пандемії, число випадків захворювання різко зросло, а кількість смертей набагато перевищує число у багатьох порівнянних країнах, йдеться у звіті британських депутатів, повідомляє BBC.

На сьогодні кількість смертей, пов’язаних з коронавірусом, у Британії перевищує 150 000, що, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, ставить країну в першу десятку світових лідерів за кількістю смертей.

У звіті говориться, що підхід уряду, підтримуваний вченими, полягав у тому, щоб спробувати управляти ситуацією і, по суті, домогтися колективного імунітету з допомогою інфекції.

Це призвело до затримки із запровадженням першого національного карантину і коштувало життя багатьом людям.

У результаті в перші тижні було зроблено занадто мало, щоб зупинити поширення Covid, незважаючи на докази з Китаю, а потім з Італії, що це був вірус, який був дуже заразним, викликав важке захворювання і від якого не було ліків.

Комітети заявили, що це «одна з найбільш серйозних невдач у сфері охорони здоров’я, з якими коли-небудь стикалася Британія». У звіті говориться, що тепер стало ясно, що весь підхід був неправильним і привів до більш високого початкового числа загиблих.

Але в звіті міжпартійної групи говориться, що були і успіхи – зокрема, програма вакцинації. Документ описав весь підхід – від досліджень і розробок до впровадження уколів – як «одну з найефективніших ініціатив в історії Британії».

У звіті зазначається, що розробка методів лікування, таких як дексаметазон, була ще однією областю, в якій реакція Британії була дійсно провідною у світі.

Раніше Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейєсус заявив, що в 50 країнах світу до кінця вересня не вдасться досягти за охопленням більше 10% населення щепленнями від коронавірусу. Низькі темпи спостерігаються в бідних країнах.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.