Пандемія COVID-19: стало відомо, коли в Україні не вистачить медиків

Пандемія COVID-19: стало відомо, коли в Україні не вистачить медиків

Пандемія COVID-19: стало відомо, коли в Україні не вистачить медиків

Україні загрожує нестача медичного персоналу в лікарнях

Вже зараз для надання допомоги пацієнтам з коронавірусом задіяна третина лікарів-анестезіологів, які працюють в Україні.

Якщо добовий приріст нових хворих на коронавірус COVID-19 в Україні досягне 9-12 тисяч на день, то країна зіткнеться з браком медиків. Про це сказав президент Асоціації анестезіологів України, експерт Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) Сергій Дубров, повідомляє Укрінформ у вівторок, 20 жовтня.

«Якщо кожен день буде реєструватися 9-12 тисяч нових хворих, якщо ми будемо мати позитивну динаміку з наростання хворих за день, то боюся, що ми не впораємося не в технічному, а в кадровому плані», — сказав Дубров.   Він зазначив, що на сьогодні в Україні для надання допомоги пацієнтам з коронавірусом задіяно 2714 лікарів-анестезіологів. Це кожен третій лікар-анестезіолог, який працює в нашій країні.   Дубров додав, що три чверті людей, які померли від коронавірусу, — це особи старшої вікової групи.   «У відділенні інтенсивної терапії, де працюю я, маючи п’ять чергувань на місяць, 70-80% — це хворі старшого віку, хворі із супутніми патологіями. Перш за все, це цукровий діабет, хвороби серцево-судинної системи», — сказав він.   Раніше в МОЗ заявили, що вже готуються до сортування пацієнтів з коронавірусом. У разі найгіршого сценарію захворюваності медикам доведеться вибирати, кого госпіталізувати в першу чергу.   Також були озвучені розрахунки, згідно з якими в найближчий місяць захворюваність на вірусні інфекції може зрости до 20 тисяч на добу, а в гіршому випадку — до 35 тисяч.     Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Коронавірус У ВООЗ розраховують на початок вакцинації у 2021 році Ірландія першою в ЄС повертається до локдауну Уельс запроваджує повний локдаун на понад два тижні Трамп: Люди втомилися чути про коронавірус В Австрії посилили обмежувальні заходи через коронавірус

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.