Організатори Олімпіади не виключають скасування ігор в «останню хвилину» через COVID

Організатори Олімпіади не виключають скасування ігор в «останню хвилину» через COVID

Організатори Олімпіади не виключають скасування ігор в «останню хвилину» через COVID

Голова Організаційного комітету Токіо-2020 не виключив скасування Олімпійських ігор в останню хвилину.

Оскільки все більше спортсменів отримують позитивні тести на COVID-19, а великі спонсори відмовляються від планів відвідати церемонію відкриття в п’ятницю, повідомляє Reuters.

Тоширо Муто, відповідаючи на питання, чи може спортивне змагання бути скасовано, заявив, що він буде стежити за кількістю заражених і при необхідності підтримувати зв’язок з іншими організаторами.

«Ми не можемо передбачити, що станеться з кількістю випадків захворювання на коронавірус. Тому ми продовжимо обговорення, якщо відбудеться сплеск захворюваності. Ми домовилися, що на підставі ситуації з коронавірусом ми знову скликаємо п’ятисторонні переговори. Зараз кількість випадків захворювання на коронавірус може збільшитися або зменшитися, тому ми подумаємо, що нам робити, коли виникне така ситуація», – сказав глава організаторів Олімпіади.

За останніми даними, на Олімпіаді в Токіо кількість випадків зараження на коронавірус перевищила 70.

Читайте також:

Організація Олімпіади-2020 в Токіо обійшлася в 15,4 млрд доларів. Близько 900 млн доларів із загальної суми пішли на створення безпечного середовища через пандемію.

16 липня в Японії госпіталізували з коронавірусом члена іноземної олімпійської делегації. Це перша госпіталізація через COVID-19 на Олімпійських іграх-2020.

Відкриття Олімпіади може відбутися без глядачів. Також під час церемонії нагородження будуть заборонені фізичні контакти спортсменів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.