Опитування показало, скільки у ЄС противників вакцинації

Опитування показало, скільки у ЄС противників вакцинації

Опитування показало, скільки у ЄС противників вакцинації

Опитування показало, скільки у ЄС противників вакцинації

Не зважаючи на рік пандемії понад 25% європейців не бажають вакцинуватися. При чому чим далі на схід, тим таких більше.

Про це свідчать дані соцопитування компанії Eurofound, проведеного після року пандемії та оприлюдненого 13 травня, передає Reuters. Воно виявило декілька тенденцій, таких як сильний зв’язок між нерішучістю щодо вакцинації та використанням соціальних мереж. Серед тих, для кого соцмережі є основним джерелом інформації, не готові до вакцинації близько 40%. У тих же, хто більше користувалися традиційними ЗМІ, не хочуть робити щеплення близько 18%.

Серед країн більш позитивно ставиться до вакцинації Західна Європа, негативніше – Східна. Так, в Ірландії противників вакцинації всього 10%, а в Болгарії 67% дорослих заявили, що навряд чи робитимуть щеплення.

Дослідження також показало, що студенти, працевлаштовані або пенсіонери менше вагаються, тоді як 39% безробітних або осіб з тривалою хворобою сумніваються щодо вакцинації.

Нагадаємо, раніше Facebook оголосила, що всі дописи про вакцини від COVID-19 у її соцмережах позначатимуться спеціальними мітками – в них буде вказана достовірна інформація про безпеку вакцин від ВООЗ. На такий крок компанія пішла, аби боротись із дезінформацією про щеплення від коронавірусу.

На початку пандемії коронавірусу у 2020 році Facebook оголосила, що перевірятиме всі публікації про коронавірус для уникнення масового поширення дезінформації. Пости перевірятимуть за допомогою алгоритму, а ті, що міститимуть неправдиву інформацію, будуть приховані.

Крім того, соцмережа планує перенаправляти користувачів на офіційні джерела (наприклад, ВООЗ) та сторінки з розвінчуванням міфів навколо коронавірусу. Також Facebook опублікувала твердження про коронавірус, які будуть видаляти із соцмережі.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.