ООН реабілітувала медичний канабіс

ООН реабілітувала медичний канабіс

ООН реабілітувала медичний канабіс

ООН реабілітувала медичний канабіс

Комісія ООН із наркотичних засобів виключила медичний канабіс із переліку найбільш небезпечних наркотиків у світі.

Як йдеться у звіті комісії, вона розглянула перелік рекомендацій ВООЗ щодо кваліфікації канабісу, та взяла до уваги рекомендацію щодо виключення марихуани зі списку найбільш небезпечних наркотиків, таких як героїн чи кокаїн. Під час голосування представники України у комісії утрималися, а Росія проголосувала проти. Очікується, що це рішення сприятиме послабленню законодавчих заборон щодо канабісу у тих країнах світу, які дотримується конвенцій ООН, та відкриє шлях для його медичних досліджень і легалізації.

Тим часом, у Верховній Раді уже створили робочу групу, яка почала напрацьовувати закон щодо легалізації медичного канабісу в Україні.

15 травня 2019 року комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин прийняв рішення зареєструвати запропонований неурядовими організаціями законопроект про легалізацію медичного використання канабіса.

Петиція на підтримку легалізації медичної марихуани в Україні набрала 25 тисяч підписів, тепер її повинна розглянути Верховна Рада. Документ, який набрав необхідні голоси серед українців за 42 дні, вимагає законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до канабісу. Документ підтримали 20 громадських організацій. За доступ українців до медичного канабісу висловилася в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Вона закликала приєднатися до петиції з вимогою легалізувати марихуану в наукових і медичних цілях.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.