Олімпіада в Токіо: названі вакцини, якими щепитимуть спортсменів

Олімпіада в Токіо: названі вакцини, якими щепитимуть спортсменів

Олімпіада в Токіо: названі вакцини, якими щепитимуть спортсменів

Олімпіада в Токіо: названі вакцини, якими щепитимуть спортсменів

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив про підписання меморандуму з Pfizer і BioNTech про пожертвування вакцин для учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо. Вакцина передбачена для спортсменів з усього світу.

Спортсмени повинні будуть пройти вакцинацію у своїх країнах відповідно до національних керівних принципів імунізації, перш ніж вони поїдуть до Японії, йдеться на сайті МОК.

Національні олімпійські комітети (НОК) працюватимуть зі своїми місцевими органами влади для координації розподілу вакцин відповідно до керівних принципів вакцинації кожної країни та місцевого законодавства.

«Ми запрошуємо спортсменів і делегації, що беруть участь у майбутніх Олімпійських і Паралімпійських іграх, показати приклад і по можливості вакцинуватися. Таким чином надсилається потужний сигнал про те, що вакцинація стосується не тільки особистого здоров’я, але також солідарності та врахування благополуччя інших людей в їх спільнотах», – сказав президент МОК Томас Бах.

Водночас, вакцинація спортсменів не є обов’язковою.

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри в Токіо мали відбутися ще у 2020 році, але тоді через пандемію коронавірусу їх відтермінували на рік. Цього року Олімпіада відбудуться в Токіо з 23 липня по 8 серпня. Опитування показують, що більшість японців не хочуть, аби змагання відвідували іноземці, побоюючись великого напливу людей та швидкого поширення вірусу.

Всередині квітня вакцинували першого українського спортсмена, який поїде на Олімпійські ігри в Токіо.

Організатори Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо планують виділити 300 готельних номерів для спортсменів, у яких виявлять коронавірусне захворювання. Там вони мають відбути 10 днів ізоляції.

Проведення естафети Олімпійського вогню через префектуру Осака можуть скасувати у зв’язку зі спалахом COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.