Одну область України достроково переводять у «жовту» зону карантину

Одну область України достроково переводять у «жовту» зону карантину

Одну область України достроково переводять у «жовту» зону карантину

У «жовту» зону карантинних протиепідемічних обмежень із наступного тижня перейде Закарпаття, повідомив глава ОДА Анатолій Полосков. Посилення обмежень викликано погіршенням епідситуації із коронавірусом.

«Ситуація з захворюваністю на COVID-19 суттєво погіршується. З наступного тижня Закарпаття буде віднесено до жовтого рівня небезпеки. Це означатиме, що зможуть працювати лише ті заклади освіти, де вакциновано 80 або більше відсотків персоналу однією або двома дозами вакцини. Заклади освіти, де вакциновано менше 80% персоналу, будуть закриті на карантин»

— Анатолій Полосков Глава Закарпатської ОДА

Чиновник також опублікував списки шкіл, які не працюватимуть із переходом у «жовту» зону через недостатній рівень вакцинації персоналу.

Нагадаємо, 13 вересня Кабінет міністрів ухвалив зміни до постанови № 1236, які встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.

Зміни дозволять працювати деяким сферам економіки при посиленні карантину, навіть у червоній зоні за умови вакцинації персоналу та відвідувачів або систематичної здачі ПЛР-тестів на коронавірус, або наявності довідки про те, що людина хворіла на COVID-19.

У ТРЦ деяких областей встановлять відеоспостереження, яке фіксуватиме, як відвідувачі та працівники дотримуються карантинних обмежень.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.