Одному з виробників COVID-вакцин пригрозили судовим розглядом

Одному з виробників COVID-вакцин пригрозили судовим розглядом

Одному з виробників COVID-вакцин пригрозили судовим розглядом

Одному з виробників COVID-вакцин пригрозили судовим розглядом

Єврокомісія готується почати судовий розгляд проти AstraZeneca в зв’язку із проблемою доставки вакцини від коронавірусу.

Як повідомляє Politico, Комісія підняла це питання на зустрічі представників країн співтовариства в середу, 21 квітня, в ході якої більшість заявили про намір підтримати подачу позову проти виробника.

Країни скаржаться на провал у поставках обіцяних доз препарату. Суть даного розгляду полягає в тому, щоб зобов’язати AstraZeneca надати державам – членам Євросоюзу вказану в контракті кількість доз вакцини.

На цьому тижні настане крайній термін, до якого країни ЄС мають підписати початок судового розгляду, повідомляє видання.

Нагадаємо, у березні низка європейських країн призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca через побоювання побічних ефектів, зокрема, утворення тромбів.

Однак після того як  Європейське агентство лікарських засобів (EME) визнало, що вакцина AstraZeneca повністю «безпечна та ефективна», кілька європейських країн відновили імунізацію населення цим препаратом.

22 березня повідомлялося, що третя фаза випробувань вакцини від коронавірусу AstraZeneca у США підтвердила ефективність препарату 79% для запобігання COVID-19 та дієвість на 100% для профілактики важкого перебігу хвороби і госпіталізації.

Але Канада все одно припинила використання вакцини від коронавірусу AstraZeneca для людей молодших 55 років через побоювання виникнення тромбів.

Агентство з регулювання лікарських засобів і медичних виробів Великої Британії виявило 30 випадків утворення тромбозів у пацієнтів, вакцинованих препаратом від коронавірусу AstraZeneca.

Пізніше Європейське агентство лікарських засобів встановило зв’язок між вакцинацією препаратом AstraZeneca проти COVID-19 і утворенням тромбів. У відомстві додали, що це не скасовує переваг вакцини перед конкурентами та рекомендують вакцину до використання.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.