Одна з країн змінила порядок в’їзду: що потрібно знати туристам

Одна з країн змінила порядок в'їзду: що потрібно знати туристам

Одна з країн змінила порядок в’їзду: що потрібно знати туристам

Словаччина змінила порядок в’їзду на свою територію. Українцям необхідно буде попередньо зареєструватися на сайті.

«Особи, які в’їжджають на територію Словаччини з держави, що входить до червоного списку (зокрема, Україна), зобов’язані попередньо зареєструватися на сайті», – зазначено в повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Зареєструватися радять до прибуття на територію Словаччини, оскільки в пунктах пропуску неможливо зареєструватися через слабке інтернет-покриття. Доступ до wi-fi на території словацьких пунктів пропуску відсутній.

«Зазначене стосується також тих, хто в’їжджає на територію Словаччини потягом через пункт пропуску «Чоп (Страж) – Чієрна-над-Тісоу». Особу, що прибуває на територію Словаччини потягом і не виконує умови в’їзду, не допустять, а її повернення на територію України буде ускладнене через графік руху потягів», – звертають увагу в відомстві.

Підкреслюється, що з 19:00 (середньоєвропейського часу) 5 липня у громадян ЄС при в’їзді на територію Словаччини перевірятимуть цифрові COVID-карти (через мобільний додаток).

Нагадаємо, 2 липня Австрія та Нідерланди дозволили в’їзд з туристичною метою українцям, які вакциновані від коронавірусу. Крім того, в Австрію можна потрапити за наявності ПЛР-тесту, але необхідно буде піти на 10-денний карантин.

Раніше Європейський союз відкрив зовнішні кордони для країн, де покращилася ситуація із захворюваністю – США, Албанії, Лівану, Сербії та Північної Македонії.

З 1 липня Ізраїль відкриває кордони для туристів з інших країн. Єдиною умовою стане повна вакцинація від COVID-19.

З 25 червня Німеччина дозволила в’їзд вакцинованим мандрівникам з країн, що не входять до ЄС.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.