Одна з країн Європи першою зняла всі карантинні обмеження

Одна з країн Європи першою зняла всі карантинні обмеження

Одна з країн Європи першою зняла всі карантинні обмеження

Одна з країн Європи першою зняла всі карантинні обмеження

Ісландія першою в Європі скасувала повністю всі карантинні обмеження у зв’язку з пандемією COVID-19. Жителі країни не зобов’язані дотримуватися соціальної дистанції і носити маски.

Про відповідне рішення міністерства охорони здоров’я країни йдеться на сайті уряду Ісландії.

Носіння масок і соціальне дистанціювання більше не будуть обов’язковими, в країні скасують обмеження на проведення масових заходів.

«Ми відновлюємо суспільство, в якому ми звикли жити і до якого ми прагнули, з тих пір, як повноваження Закону про епідемії були активовані через пандемію трохи більше року тому», – сказав міністр охорони здоров’я країни Свандс Сваварсдоттір.

З 1 липня в країні набудуть чинності змінені правила перевірки на коронавірус тих, хто перетинає кордон. Відбір проб на кордоні і негативний тест на COVID-19 не вимагатимуть у вакцинованих мандрівників.

В Ісландії хоча б одну дозу вакцини отримали близько 88% населення країни старше 16 років, ще близько 60% повністю щеплені від коронавірусу.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили, чи призведе поширення нового штаму коронавірусу «дельта плюс» до нового локдауну. Необхідно докласти всіх зусиль, щоб зупинити пандемію нового штаму COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я повідомило про рекордну кількість вакцинованих від COVID-19 громадян. За добу, 25 червня, 97 130 осіб отримали вакцину.

Кабінет міністрів України затвердив рекомендації Ради національної безпеки і оборони (РНБО) з протидії Коронавіруси «Дельта» і опублікував постанову.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.