Одна з країн ЄС ввела COVID-паспорти: для чого вони знадобляться

Одна з країн ЄС ввела COVID-паспорти: для чого вони знадобляться

Одна з країн ЄС ввела COVID-паспорти: для чого вони знадобляться

У Данії почали видачу спеціальних COVID-паспортів для відвідування громадських місць. Документ можна отримати після вакцинації від коронавірусу або при наявності негативного результату тесту.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я країни.

У разі отримання негативного результату тесту на COVID-19 документ буде діяти протягом трьох днів. Введення паспортів дозволить країні швидше повернутися до нормального ділового і культурного життя.

З 6 квітня COVID-паспорти потрібно буде пред’являти в перукарнях, тату-салонах і парках розваг. З 21 квітня тим, хто отримав документ, буде дозволено відвідування відкритих веранд ресторанів і кафе, а також музеїв, художніх галерей і бібліотек.

З 6 травня COVID-паспорт дозволить відвідувати ресторани і кафе у закритих приміщеннях, а також театри, кінотеатри і фітнес-центри. З 21 числа того ж місяця – спортивні заходи, закриті приміщення у парках розваг, зоопарках і ігрові майданчики.

Вимога COVID-паспортів не буде поширюватися на:

  • дітей до 15 років
  • осіб, яким за медичними показаннями не слід проходити тест на COVID-19
  • осіб, яким не слід проходити тест на COVID-19 через фізичні або розумові вади

Всесвітня організація охорони здоров’я поки не підтримує введення паспортів вакцинації від коронавірусу для в’їзду або виїзду до країн.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я і Мінціфри завершують розробку паспорта вакцинації для українців. Його отримають ті, хто зробить дві дози щеплення.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА) незабаром запустить спеціальний ковід-паспорт для перельотів – цифровий проїзний квиток для перевірки результатів тестів на COVID-19 і сертифікатів вакцинації.

Литва працює над створенням національного «паспорта вакцинації». Він повинен з’явитися до кінця квітня.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.