Одна із німецьких земель видворила на Великдень сотні туристів через COVID-обмеження

Одна із німецьких земель видворила на Великдень сотні туристів через COVID-обмеження

Одна із німецьких земель видворила на Великдень сотні туристів через COVID-обмеження

Сотні людей, що відвідали німецьку федеральну землю Мекленбург-Передня Померанія в великодні вихідні, були змушені покинути її територію після того, як вони не представили поважну причину свого перебування.

Про це повідомляє DPA.

Північна федеральна земля, відома своїм узбережжям Балтійського моря, є популярним туристичним напрямком, особливо серед одноденних мандрівників.

В цілому 343 людини на 189 автомобілях були вислані з Мекленбург-Передня Померанія в Страсну п’ятницю, а 193 людини попросили виїхати в суботу після того, як поліцейські перевірили 91 автомобіль в районі озера Мекленбург.

«В цілому люди, яким відмовили, поводилися доброзичливо. Всього було перевірено 790 автомобілів», – розповіли в поліції.

Поліція також закликала «всіх громадян дотримуватися чинних правил щодо коронавірусу в Мекленбурзі-Передній Померанії і, зокрема, існуючих обмежень і правил гігієни».

Туризм, навіть у вигляді одноденної поїздки, заборонений в Мекленбург-Передня Померанія в рамках обмежень, пов’язаних з пандемією. Дозволені тільки відвідування найближчих родичів, таких як батьки і діти.

Читайте також:

З 31 березня у Берліні набрали чинності нові обмеження через коронавірус. Місцевим жителям дозволяється відвідувати деякі заклади тільки при наявності негативного тесту на COVID-19.

Раніше влада Берліна посилила вимоги по використанню захисних масок. У багатьох громадських місцях вимагають використовувати тільки маски з високим ступенем захисту типу FFP2.

У місті Дельменхорст у Нижній Саксонії 30-річний чоловік підпалив мерію. Поліції він свої дії пояснив втомою від карантинних обмежень.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.