Нову мутацію Delta-штаму виявили в Японії

Нову мутацію Delta-штаму виявили в Японії

Нову мутацію Delta-штаму виявили в Японії

Нову мутацію Delta-штаму виявили в Японії

Група під керівництвом доцента лікарні Токійського університету медицини та стоматології Такеуті Хіроакі повідомила, що вперше в Японії виявлено нову мутацію штаму коронавірусу Delta.

Згідно з повідомленням групи, мутація була зафіксована в інфікованого штамом Delta пацієнта, який побував у цій установі в середині серпня, пише NHK.

За словами дослідників, генетичний аналіз виявив мутацію N501S.

Група зазначила, що за межами Японії є лише вісім повідомлень про дану мутацію.

Мутація N501S нагадує різновид N501Y варіанта Alpha, вперше виявленого у Великій Британії. За словами групи, поки незрозуміло, чи має ця мутація будь-який вплив на передання вірусу.

Нагадаємо, нещодавно вчені у Південно-Африканській республіці виявили новий штам коронавірусу, який вже показав високу заразність та стійкість до вакцин.

Читайте також:

Міністерство охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення Японії повідомило, що домішки, виявлені у флаконах з вакциною Moderna у префектурі Окінава, можуть бути частинками пробок флаконів.

Нагадаємо, в Японії двоє людей померли після щеплень вакциною Moderna від COVID-19. Вони були щеплені вакцинами з партій, які пізніше були припинені до використання після виявлення домішок.

Moderna заявила, що призупинила постачання близько 1,63 млн доз вакцини проти COVID -19 в Японію після повідомлення про забруднення флаконів твердими частинками.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.