Новий штам коронавірусу виявили вже в десяти країнах

Новий штам коронавірусу виявили вже в десяти країнах

Новий штам коронавірусу виявили вже в десяти країнах

Новий штам коронавірусу виявили вже в десяти країнах

Новий різновид штаму коронавірусу «Дельта +» виявили в десяти країнах – Індії, США, Великій Британії, Португалії, Швейцарії, Японії, Польщі, Непалі, Китаї та Росії.

Як повідомляє The Guardian, зокрема Індія повідомила про 22 випадках, викликаних «дельтою +». Уточнюється, що серйозність і заразність «дельти +» ще не відома.

Відзначається, що «дельта +» – це просто варіант «дельта» з додатковою мутацією K417N. Мутація K417N також спостерігається у варіанті «Бета», вперше виявленому в Південній Африці.

Існує як мінімум дві окремі групи варіанту, відомі як Delta-AY.1 і Delta AY.2. AY.1 найбільш поширений.

Коли його вперше виявили, він був коротко і неофіційно описаний як «непальський» варіант, тому що його зафіксували у 13 осіб, які подорожували з Непалу в Японію. Чи виник варіант дійсно в Непалі, невідомо.

Зараз «дельта +» є варіантом, що викликає інтерес дослідників, але його поки не класифікують як такий, що «викликає занепокоєння».

ВООЗ прогнозує, що Delta-варіант коронавірусу, вперше виявлений в Індії, стане домінуючим у світі через свою високу заразність.

Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації.

Вакцини проти коронавірусу з використанням технології мРНК такі як Pfizer-BioNTech та Moderna швидше за все здатні протидіяти індійському різновиду коронавірусу.

Індія навряд чи відновить експорт своєї вакцини Covishield до жовтня. Ця затримка може посилити дефіцит вакцин від коронавірусу в межах ініціативи COVAX, на які розраховує Україна.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.