Новий африканський штам коронавірусу проник у Європу

Новий африканський штам коронавірусу проник у Європу

Новий африканський штам коронавірусу проник у Європу

У Швейцарії у двох пацієнтів діагностували новий штам коронавірусу, який був вперше виявлений у середині грудня в ПАР. Як і британський штам, він вирізняється підвищеною заразністю.

Як повідомляє Blick, південноафриканський штам знайшли медики з Цюріха, які в пошуках британського штаму проаналізували 500 зразків від людей з позитивним  тестом на коронавірус. У двох пацієнтів виявили два випадки зараження коронавірусом з Південної Африки, який відрізняється від зразків зі штамом з Великої Британії – його якраз у пробах не виявили. Один з цих хворих знаходиться в кантоні Швіц, ще один поїхав до Франції, де його вже взяли під опіку місцева влада.

Про появу в Південно-Африканській Республіці нової мутації коронавірусу SARS-CoV-2, повідомив раніше міністр охорони здоров’я звелено Мхізе. За його словами, саме цей варіант вірусу останнім часом став переважним в країні, причому і у нього вже є три мутації. У людей, що заразилися новим варіантом COVID-19, вірусне навантаження вище, ніж у пацієнтів з іншими штамами. Це може бути причиною більш швидкого поширення інфекції.

Нагадаємо, у Британії  новий і більш заразний варіант вірусу, відомий як VUI-202012/01,  знайшли у Лондоні, графстві Ессекс і деяких районах в графствах Кент і Хертфордшир, після того як захворюваність на COVID-19 у цих регіонах різко підскочила.  Британські чиновники повідомили про новий тип вірусу ВООЗ. З 16 грудня Британія посилила карантин через новий штам коронавірусу.

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що новий генетичний вид коронавірусу, виявлений у країні, може бути заразнішим на 70%. Міністр охорони здоров’я Великої Британії зазначив, що ситуація з новим штамом коронавірусу «вийшла з-під контролю» влади. Мутований вірус поширюється дуже швидко.

20 грудня ВООЗ заявила, що новий особливо заразний варіант коронавірусу поширився за межі Британії. Його вже виявили в Нідерландах, Данії та Австралії.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.