Нова Зеландія оголосила «надзвичайну кліматичну ситуацію»

Нова Зеландія оголосила «надзвичайну кліматичну ситуацію»

Нова Зеландія оголосила «надзвичайну кліматичну ситуацію»

Нова Зеландія оголосила «надзвичайну кліматичну ситуацію»

Одночасно з цим рішенням уряд постановив, що Нова Зеландія має досягти «вуглецевої нейтральності» до 2025 року.

Уряд Нової Зеландії оприлюднив відповідну заяву через висновки Міжурядової групи експертів зі зміни клімату про те, що глобальні викиди повинні різко скоротитися, щоб уникнути потепління на планеті більш ніж на 1,5 градуса Цельсія, повідомляє The Guardian.

Цей крок було зроблено одночасно з оголошенням уряду про те, що державний сектор має досягти «вуглецевої нейтральності» до 2025 року.

За словами прем’єр-міністра країни від лейбористів, Джасінди Ардерн, такі дії уряду є «важливим кроком вперед» на шляху Нової Зеландії щодо зниження викидів вуглецю до 2050 року.

Згідно з даними звіту, найбільшим джерелом викидів CO2 в країні є автомобільний транспорт, але більша частина викидів парникових газів пов’язана з сільським господарством.

Нова Зеландія стала 33 країною, яка оголосила надзвичайну кліматичну ситуацію, разом з Японією, Канадою, Францією, Великою Британією та іншими державами.

Читайте також:

У 2020 році було зафіксовано рекордну кількість кліматичних катастроф.

Земляни можуть не дожити до наступного століття, якщо терміново не почнуть боротися з глобальним потеплінням, – заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

У 2019 році п’ятеро людей загинули і ще кілька вважаються зниклими після виверження вулкана на острові Вайт у Новій Зеландії.

Раніше у новозеландському місті Франц Йосип стався обвал, викликаний проливними дощами, внаслідок чого щонайменше 970 туристів опинилися заблокованими.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.