Німеччина передала Україні 1,5 млн доз популярної COVID-вакцини

Німеччина передала Україні 1,5 млн доз популярної COVID-вакцини

Німеччина передала Україні 1,5 млн доз популярної COVID-вакцини

Посол Федеративної Республіки Німеччина в Києві Анка Фельдгузен в суботу передала міністру охорони здоров’я України Віктору Ляшко як термінову допомогу в боротьбі з пандемією 1.5 млн доз вакцини AstraZeneca. Загальна вартість препаратів оцінюється приблизно в 6 млн євро.

Про це повідомляється в прес-релізі посольства.

«Посол Анка Фельдгузен передала сьогодні (21 серпня) 1 , 5 мільйона доз вакцини AstraZeneca міністру охорони здоров’я України Віктору Ляшко. Вартість цих доз становить приблизно 6 млн євро. Транспортні витрати були покриті в рамках Механізму цивільного захисту ЄС (UCPM)», – йдеться в повідомленні.

Передача відбулася напередодні візиту федерального канцлера Ангели Меркель до Києва. Раніше канцлер Німеччини пообіцяла ці дози вакцини президенту України Володимиру Зеленському як термінову допомогу в боротьбі з пандемією COVID-19.

«З початку пандемії Німеччина солідарно стоїть пліч-о-пліч з Україною і надала їй апарати штучної вентиляції легких, маски та медичне обладнання загальною вартістю 76 млн євро. Німеччина надає підтримку в боротьбі з пандемією загальним обсягом 2,2 млрд євро, більша частина цієї суми надається в рамках глобальної ініціативи COVAX», – йдеться в документі.

Раніше повідомлялося, що з початку вакцинального кампанії в Україні проведено вже 8 099 146 щеплень від коронавірусу. Завершили вакцинацію, тобто отримали дві дози вакцини 3 066 426 осіб.

Агентство з контролю за лікарськими засобами і виробами медичного призначення (MHRA) Великої Британії схвалив препарат Ronapreve для профілактики і лікування коронавірусу.

Міністерство охорони здоров’я ініціює введення кримінальної відповідальності за підроблені довідки про щеплення від особливо небезпечних інфекційних хвороб.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.