Німеччина може добудувати «Північний потік-2», попри вирок Навальному

Німеччина може добудувати «Північний потік-2», попри вирок Навальному

Німеччина може добудувати «Північний потік-2», попри вирок Навальному

Німеччина може добудувати «Північний потік-2», попри вирок Навальному

Вирок Олексію Навальному не повинен заважати будівництву нового газопроводу «Північний потік-2». Економічні відносини з Росією потрібно відокремлювати від грубих порушень прав людини.

Про це сказав міністр економіки ФРН Петер Альтмаєр, пише DW.

«Економічні зв’язки, що існують вже багато десятиліть, і економічні проекти підприємств – це одне, а грубі порушення прав людини і наша реакція на них – інше. Якщо «Північний потік-2» не добудують, то Росія не обов’язково буде продавати менше газу, оскільки продовжує працювати «Північний потік-1» і газопровід через Україну. Однак німецькі підприємства втратять величезні інвестиції, тому я закликаю до предметної дискусії», – пояснив міністр економіки ФРН.

«Чітку відповідь» Євросоюзу на вирок Навальному Петер Альтмаєр вважає цілком прийнятним.

«Вирок Олексію Навальному – нечуване діяння, не має нічого спільного з діями в правому полі. Я цілком можу собі уявити чітку відповідь тим, хто розпорядився про це порушення прав людини і несе відповідальність за нього. Однак це може бути тільки відповідь всього Євросоюзу в цілому», – підкреслив глава Мінекономіки ФРН.

Вчора судно-трубоукладач «Фортуна» приступило до прокладання труб «Північного потоку-2» в водах Данії. У Nord Stream 2 AG відзначили, що підготовча робота до будівництва на цій ділянці почалася ще 24 січня.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель піде у відставку вже в 2021 році, а до цього їй вигідно не приймати рішення щодо російського газопроводу «Північний потік-2». Однак, нове консервативний уряд може визнати будівництво російського газопроводу безглуздим.

Голова комітету Бундестагу ФРН з міжнародних справ Норберт Ретген закликав ввести мораторій на будівництво газопроводу «Північний потік-2». Це необхідно, щоб розвіяти побоювання, що проект буде використаний як геополітичне зброю проти країн Східної Європи.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.