Німеччина анонсувала придбання російської вакцини: що говорить Єврокомісія

Німеччина анонсувала придбання російської вакцини: що говорить Єврокомісія

Німеччина анонсувала придбання російської вакцини: що говорить Єврокомісія

Німеччина закликала Єврокомісію почати процедуру закупівлі російської вакцини «Супутник V», яку, ймовірно, будуть використовувати країни Європейського союзу.

Як пише DW, Єврокомісія поки вивчає, які з країн ЄС зацікавлені в придбанні російського препарату, а також з’ясовує, скільки саме необхідно доз.

«Ми попросили ЄК запустити процедуру придбання «Супутника V», – заявив представник уряду ФРН.

Німецький чиновник також додав, що «переговори почнуться найближчим часом».

Раніше Глави урядів трьох федеральних земель на сході ФРН позитивно відгукнулися про російську вакцину від коронавірусу «Супутник V» на тлі припинення застосування в Європі препарату компанії AstraZeneca.

Нагадаємо, Росія подала заявку на включення своєї вакцини «Супутник V» до списку лікарських засобів, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) для використання в надзвичайних ситуаціях. Препаратом вже прищепили більше мільйона людей.

Росія висловила готовність передати українським вченим технологію виготовлення своєї сумнівної вакцини від коронавірусу «Супутник V». Її запропонували протестувати в комбінації з препаратом компанії AstraZeneca.

У Російській Федерації вже почали видавати «Паспорт вакцинованого» особам, які зробили щеплення проти коронавірусу вітчизняним препаратом Sputnik V.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.