Нідерланди опублікували низку вимог для туристів у зв'язку з коронавірусом

Нідерланди опублікували низку вимог для туристів у зв’язку з коронавірусом

Нідерланди опублікували низку вимог для туристів у зв'язку з коронавірусом

Нідерланди опублікували низку вимог для туристів у зв’язку з коронавірусом

Всі пасажири, що прилітають до Нідерландів, повинні будуть надати негативний результат тесту на коронавірус нового типу. Тест повинен бути проведений не раніше ніж за три дні до вильоту в Нідерланди. При цьому влада розглядає розширення даної міри на пасажирів потягів, автобусів та водного транспорту.

Як повідомляє Reuters з посиланням на заяву уряду країни, мандрівникам, які прибувають в Нідерланди, пропонується пройти десятиденний карантин, навіть якщо перед від’їздом у них був негативний результат тесту на COVID-19.

Нагадаємо, новий тип коронавірусу знайшли у Лондоні, графстві Ессекс і деяких районах в графствах Кент і Хертфордшир, після того як захворюваність на COVID-19 у цих регіонах різко підскочила.  Британські чиновники повідомили про новий тип вірусу ВООЗ. З 16 грудня Британія посилила карантин через новий штам коронавірусу.

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що новий генетичний вид коронавірусу, виявлений у країні, може бути заразнішим на 70%. Міністр охорони здоров’я Великої Британії зазначив, що ситуація з новим штамом коронавірусу «вийшла з-під контролю» влади. Мутований вірус поширюється дуже швидко.

20 грудня ВООЗ заявила, що новий особливо заразний варіант коронавірусу поширився за межі Британії. Його вже виявили в Нідерландах, Данії та Австралії. Понад 20 країн обмежили авіасполучення з Великою Британією через мутований COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.