Не тільки Україна: де ще у світі затвердили індійську COVID-вакцину

Не тільки Україна: де ще у світі затвердили індійську COVID-вакцину

Не тільки Україна: де ще у світі затвердили індійську COVID-вакцину

Не тільки Україна: де ще у світі затвердили індійську COVID-вакцину

Влада Канади офіційно зареєструвала для використання вакцину від коронавірусу Covishield, виробництво якої ведеться в Індії. Вакцина призначена для активної імунізації осіб старше 18 років для профілактики коронавірусної хвороби.

Про це йдеться в заяві на сайті канадського уряду.

«Covishield отримала дозвіл на використання відповідно до Тимчасового розпорядження щодо імпорту, продажу і реклами ліків для використання у зв’язку з COVID-19. Як крайній захід для забезпечення більш раннього доступу до вакцин в контексті глобальної пандемії, компанія Verity Pharmaceuticals Inc. на даний момент пропонує флакони і коробки з вакцинами, марковані загальною назвою продукту та інформацією», – йдеться в повідомленні.

Також вказується, що Covishield відрізняється такою ж схемою показань до вакцинації, як вакцина AstraZeneca. Канадський уряд замовив 2 мільйони доз вакцини Covishield, яка прибуде з Індії найближчими тижнями.

Канада зараз використовує для вакцинації препарати AstraZeneca і Pfizer. Протягом першого півріччя до України може надійти від 2,2 до 3,7 доз цієї вакцини в рамках глобальної ініціативи COVAX.

Раніше повідомлялося, що в Україні прискорять процес вакцинації населення. До кінця літа планується вийти на рівень 5 млн щеплень на місяць.

В Україні за минулу добу діагностовано 5 336 нових випадків коронавірусу. Найбільше заражень виявили в Івано-Франківській (649), Чернівецькій (504) Вінницькій (453), Закарпатській (438) областях та в Києві (463).

У Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили, що в цьому році подолати пандемію COVID-19 у всіх країнах світу нереально. Натомість експерти ВООЗ вважають можливим подолання найгірших наслідків.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.