Названо специфічні симптоми ураження штамом Дельта

Названо специфічні симптоми ураження штамом Дельта

Названо специфічні симптоми ураження штамом Дельта

Штам коронавірусу Дельта викликає у хворого симптоми, схожі на харчове отруєння.

Про телеканалу Дом розповів лікар-інфекціоніст Віктор Петров.  Він зазначив, що штам Дельта відрізняється ще й тим, що вражає тонкий і товстий кишківник. Це може спричинити симптоми, які нагадують харчове отруєння, зокрема пронос і блювоту.

Також він вказав, що цей штам небезпечний не лише для людей з хронічними захворюваннями і людей старшого віку, а й для молоді.

«У нас є публікація про те, що вірус також вражає тих, кому близько 35 років. І, на жаль, люди, які перехворіли на цей штам, перехворіли не в легкій формі. Є відхилення з боку легень. Є відхилення з боку судинної системи. Наслідки, на жаль, теж дуже невеселі», – вказав лікар, додавши, що від інфікування новим штамом не застрахований ніхто, просто люди, які вакцинувалися або перехворіли на COVID-19 перенесуть захворювання легше.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я застерегла, що варіант Delta, який зараз присутній у 92 країнах, може стати причиною нової смертоносної хвилі від Індонезії до Росії.

Кабінет міністрів України затвердив рекомендації Ради національної безпеки і оборони (РНБО) з протидії коронавірусу «Дельта» і опублікував постанову.

Як відомо, новий штам коронавірусу «Дельта» виявили в Україні, Білорусі та Словаччині.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська вважає, що вже цього літа в Україні можливе зростання захворюваності на коронавірус через поширення штаму «Дельта». Його можуть привезти мандрівники з-за кордону.

ВООЗ прогнозує, що Delta-варіант коронавірусу, вперше виявлений в Індії, стане домінуючим у світі через свою високу заразність. Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації.

Вакцини проти коронавірусу з використанням технології мРНК такі як Pfizer-BioNTech та Moderna, скоріш за все, здатні протидіяти індійському різновиду коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.