Названа причина смерті студента в Києві після щеплення

Названа причина смерті студента в Києві після щеплення

Юнакові зробили щеплення вдень, а помер він увечері

Для встановлення остаточної причини смерті знадобиться місяць. Попередньо ж студент помер від серцево-легеневої недостатності і набряку легень.

Попередня причина смерті 19-річного студента після COVID-вакцинації — це серцево-легенева недостатність, набряк легень, гостра коронарна недостатність. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Зараз цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров’я Київської області.

«За результатами експертизи встановлено попередню причину смерті — серцево-легенева недостатність, набряк легень, гостра коронарна недостатність. Є підстави для обов’язкового проведення додаткових досліджень, з цією метою вилучено матеріал для подальшої гістологічної і токсикологічної експертизи», — йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначається, що остаточна причина смерті буде встановлена після отримання результатів лабораторних досліджень матеріалів. На це знадобиться близько одного місяця.

Нагадаємо, в Бучі 19-річний студент Володимир Сало 13 вересня о 15:05 отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Увечері хлопець помер.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Київської області, з цього ж флакона щеплено ще п’ятьох осіб, які почуваються добре. Протягом 30 хвилин медичного спостереження після вакцинації у хлопця скарг на самопочуття не було, наголосили в департаменті.

Раніше була названа причина смерті жінки в Києві після щеплення Moderna. 50-річна жінка захворіла на коронавірус, і у неї був цукровий діабет, ожиріння другого ступеня.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.