Нафта дешевшає на тлі нових спалахів COVID-19 у всьому світі

Нафта дешевшає на тлі нових спалахів COVID-19 у всьому світі

Нафта дешевшає на тлі нових спалахів COVID-19 у всьому світі

Нафта дешевшає на тлі нових спалахів COVID-19 у всьому світі

Ціни на нафту впали більш ніж на 1% у понеділок, 16 серпня, опустившись третю сесію поспіль.

Нафта дешевшає, після того, як офіційні дані показали, що обсяг переробки і економічна активність в Китаї сповільнилися, що свідчить про те, що нові спалахи COVID-19 вражають весь світ, повідомляє Reuters.

Нафта марки Brent подешевшала на 1,3%, до 69,69 доларів за барель, нафта WTI подешевшала на 1,4%, до 67,47 доларів за барель.

Згідно з даними, в липні зростання виробництва і роздрібних продажів в Китаї різко сповільнилося, не виправдавши очікувань, оскільки нові спалахи COVID – 19 і повені призвели до порушення ділової активності.

«Слабкість нафтових ф’ючерсів… ймовірно, викликана слабшими, ніж очікувалося, даними про зростання з Китаю, який є основним споживачем нафти», – сказав Кельвін Вонг, аналітик ринку CMC Markets в Сінгапурі.

Переробка сирої нафти в Китаї минулого місяця також впала до найнижчого денного рівня з травня 2020 року, оскільки незалежні нафтопереробники скорочують виробництво на тлі посилення квот, збільшення запасів і падіння прибутку. Китай – найбільший у світі імпортер нафти.

У Японії, четвертому за величиною імпортері сирої нафти у світі, багато аналітиків очікують помірного економічного зростання в поточному кварталі, оскільки стан надзвичайних обмежень, спрямованих на боротьбу з рекордними випадками інфекцій, позначається на витратах домашніх господарств.

«Ми очікуємо, що зростання (ВВП Японії) залишиться під тиском в третьому кварталі, оскільки витрати і виробництво продовжують коливатися на тлі збоїв, викликаних пандемією», – повідомляє Moody’s.

Міжнародне енергетичне агентство в четвер заявило, що зростання попиту на сиру нафту змінило курс у липні і, як очікується, зростатиме більш повільними темпами протягом решти 2021 року через різке збільшення кількості випадків зараження COVID-19, викликаного штамом Delta.

Читайте також:

Американська адміністрація чинить тиск на країни Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) та їх союзників, вимагаючи від них збільшити видобуток нафти для боротьби зі зростанням цін на бензин. Вартість на цей ресурс американська влада вважає загрозою для відновлення світової економіки.

Раніше міністри країн групи ОПЕК + (Організація країн експортерів нафти і інші країни включаючи Росію) на зустрічі 18 липня дійшли згоди з видобутку нафти. Вже з серпня обмеження будуть щомісяця скорочувати на 0,4 млн барелів на добу.

На тлі наростального розколу між близькосхідними країнами ОПЕК, які з початку липня не були спроможними домовитися про обсяги видобутку ринок нафти піддається корекції цін. Минулого тижня ринок констатував найгірше з травня падіння — на 3,2% за тиждень — опустило ціну Brent до 73,14 долара за барель. За два тижні котирування просіли на 3,9%, чого ринок не бачив з березня.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.