Нацслужба здоров'я повідомила, кому робитимуть швидкі тести на COVID-19

Нацслужба здоров’я повідомила, кому робитимуть швидкі тести на COVID-19

Нацслужба здоров'я повідомила, кому робитимуть швидкі тести на COVID-19

Нацслужба здоров’я повідомила, кому робитимуть швидкі тести на COVID-19

Національна служба здоров’я України визначила, кому будуть робити швидкі тести на антиген до COVID-19. Процедура дозволяє отримати результат через 15 хвилин.

Про це повідомляє прес-служба НСЗУ на своїй сторінці в Facebook.

У стандарт первинної медичної допомоги було додано скринінгове обстеження – тестування методом експрес-діагностики. Результат швидкого тесту на антиген можна отримати протягом 15 хвилин, зазначили у відомстві.

У НСЗУ додали, що загальна кількість швидких тестів буде розподілена між регіональними департаментами охорони здоров’я, які і будуть розподіляти потрібну їх кількість в установи охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу.

Швидкі тести на COVID-19 будуть проводити для:

  • пацієнтів з підозрою на COVID-19
  • людей з симптомами важкого гострого респіраторного синдрому, інших ГРВІ або з ознаками пневмонії;
  • пацієнтів, що підлягають плановій госпіталізації;
  • осіб, які тісно контактували з хворим на COVID-19 і тих, хто повернувся з регіонів, де зафіксовано масштабне поширення коронавірусної хвороби

Перша партія експрес-тестів на антиген до COVID-19, яку закупило ДП «Медзакупкі України», надійшла в Україну в грудні минулого року. Було отримано 225 тисяч експрес-тестів.

В Україні за минулу добу підтвердили 4 288 нових випадків коронавируса – це найменше число нових заражень за останні три місяці. Менше нових випадків COVID-19 фіксували в Україні 5 жовтня – тоді заразилися 3 774 людини.

До стандарту первинної медичної допомоги було додано швидке тестування на COVID-19 експрес-тестами.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, коли в Україні може початися вакцинація окремих категорій громадян на платній основі. Поки в Міністерстві охорони здоров’я розглядають можливість зробити вакцинацію від COVID-19 безкоштовною для всіх українців.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.