На Вінниччині зафіксовано перші смерті від штаму «Дельта»

На Вінниччині зафіксовано перші смерті від штаму «Дельта»

На Вінниччині зафіксовано перші смерті від штаму «Дельта»

На Вінниччині зафіксовано перші смерті від штаму «Дельта»

У Вінницькій області із 25 інфікованих штамом коронавірусу «Дельта» померли троє пацієнтів. Усі вони були похилого віку, повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов .

«І 25 інфікованих троє померли: чоловік і жінка з Гайсинського району – обом по 83 роки, і 73-річний чоловік з Вінницького району. Хотів би звернути увагу, що інформація про 13-річного померлого інфікованого «Дельтою», не відповідає дійсності… Серед інфікованих вінничан із штамом «Дельта», є 13-річний хворий. Він живий! На жаль, «Дельта» не щадить дітей і людей працездатного віку – всі у зоні ризику зараження»

— Сергій Борзов Голова Вінницької ОДА

Нагадаємо, станом на 5 серпня  в Україні було зафіксовано 147 випадків коронавірусу штаму «Дельта».

Спалах захворюваності новим штамом спостерігається у Тернопільській області. Там із виявлених 94 хворих на коронавірус у 52 випадках зараження відбулося штамом Дельта – це третина всіх наявних в Україні випадків. Окрім того, штам «Дельта» виявили у Дніпропетровській області.

На Львівщині виявили сім випадків інфікування штамом «Дельта», більшість хворих – приїжджі з інших країн.

Штам коронавірусу «Дельта» виявлено в Чернігівській області – в регіоні підтверджено вже 10 випадків інфікування, повідомив глава Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.

На Рівненщині у більшості хворих на COVID-19 підтвердили інфікування штамом «Дельта». У регіоні продовжує зростати динаміка захворюваності на коронавірус.

Також перші випадки нового штаму коронавірусу «Дельта» виявлено на Житомирщині.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.