«Нафтопровід Медведчука» повернули державі, — СБ України - Push News | Новини України

На основании доказательств СБУ незаконно приватизированный Медведчуком нефтепровод вернули государству

Высший антикоррупционный суд (ВАКС) принял решение о наложении ареста на часть нефтепродуктопровода «Самара-Западное направление». Об этом сообщает пресс-центр СБУ.

Про это сообщил пресс центр СБУ


За клопотанням НАБУ і САП, ВАКС наклав арешт на майно технологічного комплексу розташованого на території України частини магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок». Майно передадуть в управління АРМА.

Як повідомляє прес-центр СБУ: «Незаконне вибуття проводу з державної власності правоохоронці розслідують у межах спільної слідчої групи. Відповідне рішення слідчий суддя ВАКС ухвалив 23 лютого 2021 року».

За рішенням суду майно буде передано від комерційної структури до Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
Майно включає в себе: будівлі, споруди, інші об’єкти, що знаходяться в Україні, і які забезпечують діяльність нафтопродуктопроводу.

Нагадаємо: раніше слідчі СБУ та детективи НАБУ виявили, що службовці ТОВ «ПрикарпатЗахідТранс» на підставі завідомо підроблених документів незаконно заволоділи державним майном, вартість якого становить понад 200 млн грн.

Наразі триває досудове розслідування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.