На Мадейрі приймають туристів, вакцинованих будь-яким препаратом проти COVID-19

На Мадейрі приймають туристів, вакцинованих будь-яким препаратом проти COVID-19

На Мадейрі приймають туристів, вакцинованих будь-яким препаратом проти COVID-19

ЄС не включив Covishield, виготовлену Інститутом сироватки в Індії, в перелік схвалених вакцин. 5 млн британців, які люблять відпочивати на Мадейрі, щеплені саме цим препаратом.

На Мадейрі дозволять відвідувачам щеплення будь-якою вакциною проти COVID-19, а не тільки тією, що схвалена ЄС, повідомляє Reuters.

Континентальна Португалія приймає тільки чотири вакцини, але на Мадейрі – в автономному регіоні, заявили, що ті, хто отримав щеплення інших виробників, наприклад, Sinovac (SVA.O) або Covaxin, можуть також відвідати атлантичні острови.

Педро Рамос, міністр охорони здоров’я Мадейри, заявив, що всі будуть прийняті, «оскільки якщо мільйони будуть щеплені цими вакцинами (не схвалені в ЄС), рівень їх захисту буде схожий на інші».

Вважається, що близько 5 млн осіб у Великобританії, важливому джерелі іноземного туризму для Мадейри, отримували вакцину Covishield, яка також використовується глобальною установою COVAX.

Це відбувається на тлі критики з приводу того, що ЄС не включив Covishield, версію вакцини COVID-19 від AstraZeneca, виготовлену Інститутом сироватки в Індії, в перелік схвалених вакцин для сертифіката.

Європейський Союз випустив цифровий сертифікат COVID і затвердив лише чотири вакцини – Pfizer Inc (PFE.N) і BioNTech (22UAy.DE), Moderna Inc (MRNA.O), AstraZeneca (AZN. L) і Johnson & Johnson (JNJ.N).

Сертифікат дозволяє громадянам вільно подорожувати, якщо вони були повністю щеплені одним з чотирьох схвалених уколів, отримали недавні негативні результати тестів або мають імунітет через нещодавній відновлення.

Нагадаємо, в ЄС з 1 липня діє цифровий ковід-сертифікат EU Digital Covid Certificate, який включає один з трьох видів інформації. Це повний курс щеплень від COVID-19, негативний ПЛР-тест і дані про те, що людина вже перехворіла на коронавірус.

Проте COVID Certificate не єдиний інструмент, який можна використовувати.

Читайте також:

МОЗ, МЗС та віце-прем’єр-міністр з євроінтеграції працюють над тим, щоб українців, щеплених CoviShield і CoronaVac, пускали в ЄС. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко вважає, що це питання може вирішитися протягом місяця.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.