На львівському стадіоні відкриють перший в Україні центр вакцинації

На львівському стадіоні відкриють перший в Україні центр вакцинації

На львівському стадіоні відкриють перший в Україні центр вакцинації

29 травня на території стадіону «Арена Львів» відкриють перший в Україні центр вакцинації населення.

«У Львівській області відкриють перший в Україні центр вакцинації населення. Вже цієї суботи жителі області, які зареєструвалися через застосунок «Дія», зможуть отримати вакцину проти коронавірусної інфекції в центрі вакцинації населення», – повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

За його словами, в центрі працюватимуть медики, реєстратори, вакцинатори, бригада швидкої допомоги, а також відповідальні за протипожежну і протиепідемічну безпеку.

«Метою відкриття ЦВН є забезпечення стійкої здатності проводити щеплення зараз та в майбутньому, створюючи своєчасний доступ до вакцин від COVID-19 для якомога більшої кількості дорослого населення», – написав посадовець.

Раніше повідомлялося, що сертифікат про вакцинацію від коронавірусу українці можуть отримати в пунктах вакцинації або в додатку / на порталі «Дія », повідомив заступник глави МОЗ Ярослав Кучер в ефірі українського телеканалу.

Уряд України опрацьовує механізм введення обов’язкової вакцинації від коронавируса для вчителів. Поки від вчителів законодавчо не вимагають обов’язково робити щеплення від COVID-19.

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 25 травня ухвалив Порядок розподілу бюджетних призначень на вакцинацію від COVID-19. У регіони за новою бюджетною програмою буде направлено 3 млрд гривень.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.