На доплати силовикам і медикам виділили майже однакові суми

На доплати силовикам і медикам виділили майже однакові суми

На доплати силовикам і медикам виділили майже однакові суми

З’явилися дані щодо виплат медикам і силовикам з COVID-фонду

З COVID-фонду виділили майже 5 млрд грн на надбавки та премії силовикам, а також майже 6 млрд грн — на доплати медикам, які лікуюють хворих на коронавірус.

  На доплати силовикам і медикам Кабмін витратив майже однакові суми з Фонду боротьби з COVID-19. Про це повідомляє Bihus.Info у вівторок, 10 листопада.   МВС устигло освоїти майже всі 2,53 млрд гривень, виділених на доплати працівникам з Фонду. Надбавками та преміями поліцейським, нацгвардійцям і податківцям уже заплатили 2,469 млрд.   При цьому медикам виплатили 2,754 млрд грн. Загальна сума, виділена з Фонду на ці цілі для МОЗ, майже вдвічі більша — 5,955 млрд грн. Таким чином, більше половини виділених для медиків грошей досі чекають своєї години на рахунках.   Гроші також пішли на закупівлі медобладнання та засобів захисту для медиків. За півроку з виділених 2,3 млрд грн на рукавички, маски, респіратори й костюми для лікарів витратили тільки 697 млн. Ще 571 млн пішов на забезпечення лікарень киснем, 121 млн — на закупівлі томографів, і 43 млн — на апарати штучної вентиляції легенів.   Найбільше коштів COVID-фонду встиг освоїти Укравтодор — на дороги вже пішло понад 20 млрд грн. У 2,5 рази менше грошей — 8,5 млрд — витратили на допомогу з безробіття та виплати Фонду соцстрахування.  

На доплати силовикам і медикам виділили майже однакові суми

    Нагадаємо, що COVID-фонд наполовину спорожнів. З Фонду боротьби з COVID-19 витратили 34,1 млрд гривень з 66 мільярдів. Зокрема, на сферу охорони здоров’я використано 35%.   Потім в Україні почали аудит COVID-фонду. Всю інформацію про те, куди були витрачені гроші Фонду, можна знайти на сайті Мінфіну, каже Шмигаль.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.