МОЗ зафіксував нові випадки штаму Дельта в Україні

МОЗ зафіксував нові випадки штаму Дельта в Україні

МОЗ зафіксував нові випадки штаму Дельта в Україні

Кількість офіційно підтверджених випадків штаму Дельта в Україні зросла до чотирьох – ще двох хворих виявили в Ужгороді.

Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров’я. За її даними, 13 липня Інститут молекулярної біології та генетики повідомив про результати секвенування 11 зразків від пацієнтів, зібраних у період з 21 травня по 24 червня. Із них у двох пацієнтів з Ужгорода виявлено інфікування коронавірусу SARS-CoV-2, що має мутацію, характерну для штаму Дельта. Решта 7 зразків – мають мутації, характерні для штаму Альфа (британський).

Нагадаємо, перші два випадки захворювання штамом Дельта були зафіксовані у Києві.

Раніше було названо специфічні симптоми ураження штамом Дельта.

Кабінет міністрів України затвердив рекомендації Ради національної безпеки і оборони (РНБО) з протидії коронавірусу «Дельта» і опублікував постанову.

Як відомо, новий штам коронавірусу «Дельта» виявили в Україні, Білорусі та Словаччині.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська вважає, що вже цього літа в Україні можливе зростання захворюваності на коронавірус через поширення штаму «Дельта». Його можуть привезти мандрівники з-за кордону.

ВООЗ прогнозує, що Delta-варіант коронавірусу, вперше виявлений в Індії, стане домінуючим у світі через свою високу заразність. Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації.

Вакцини проти коронавірусу з використанням технології мРНК такі як Pfizer-BioNTech та Moderna, скоріш за все, здатні протидіяти індійському різновиду коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.