МОЗ внесло пропозиції щодо привілеїв для вакцинованих

МОЗ внесло пропозиції щодо привілеїв для вакцинованих

МОЗ внесло пропозиції щодо привілеїв для вакцинованих

МОЗ внесло пропозиції щодо привілеїв для вакцинованих

Міністерство охорони здоров’я України запропонувало уряду не обмежувати роботу закладів господарювання у «червоній» зоні карантину, якщо їх працівники та відвідувачі матимуть сертифікати вакцинації від коронавірусу. Вказані нововведення планують ухвалити найближчим часом.

Так, МОЗ пропонує, щоб обмеження жовтої і червоної зони епідемічної небезпеки не поширювалися на ті заклади господарювання, в яких колектив і відвідувачі мають ковід-сертифікат, що засвідчує вакцинацію, або дійсний протягом 72 годин негативний ПЛР-тест, або довідку про перенесену протягом останніх декількох місяців коронавірусну хворобу, передає Інтерфакс-Україна.

«Це дозволить ефективно стримувати епідемічну ситуацію та зберегти економічну активність», – заявив глава МОЗ Олег Ляшко.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив на важливості вакцинації колективів навчальних закладів для того, щоб убезпечити дітей від хвороби під час навчання.

«Надзвичайно важливо прискорити темпи вакцинації вчителів та інших працівників навчальних закладів. Профільні міністерства повинні активно пропрацювати цю тему з регіонами, адже вже найближчим часом країна перейде в жовту зону», – уточнив Шмигаль.

Нагадаємо, МОЗ України вивчає варіант із запровадженням привілеїв для вакцинованих від коронавірусу та планує орієнтуватись на досвід Європи і США. Зокрема, під час локдауну за умови наявних щеплень працюватимуть школи, кінотеатри та музеї.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.