МОЗ розширив перелік професій, які підпадають під обов’язкову вакцинацію

МОЗ розширив перелік професій, які підпадають під обов’язкову вакцинацію

МОЗ розширив перелік професій, які підпадають під обов’язкову вакцинацію

Міністерство охорони здоров’я підготувало доопрацьований проект наказу про перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням. До нього додали співробітників вишів і науковців.

Про це йдеться в документі, оприлюдненому для обговорення на сайті Федерації профспілок України.

Зазначається, що на період дії карантину, встановленого Кабінетом міністрів, вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів;
  • місцевих державних адміністрацій;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальні, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Так, у порівнянні з першою редакцією документу останній пункт доповнений працівниками закладів вищої освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ.

У документ також внесли зміни, згідно з якими вакцинація проводиться «у разі відсутності абсолютних медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень».

Раніше Кабінет міністрів схвалив зміни до постанови №1236, якою встановлено нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.

Заступник глави МОЗ, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузин анонсував установку в ТРЦ деяких областей відеоспостереження, яке буде фіксувати, як відвідувачі і співробітники дотримуються карантинні обмеження.

Глава Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики Федір Лапій пояснив, як українцям продовжити дію COVID-ваучера. У застосунку «Дія» планують додати опцію «Згенерувати новий сертифікат».

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.