МОЗ пояснило, як освітянам записатись на вакцинацію від коронавірусу

МОЗ пояснило, як освітянам записатись на вакцинацію від коронавірусу

МОЗ пояснило, як освітянам записатись на вакцинацію від коронавірусу

МОЗ пояснило, як освітянам записатись на вакцинацію від коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я опублікувало порядок запису працівників освіти на вакцинацію від COVID-19.

Щоб записатись на щеплення від коронавірусу працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої та вищої освіти мають звернутися до керівників закладів освіти.

Далі керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти формують і відправляють списки на вакцинацію до місцевих органів управління освітою, а ті – пересилають списки до обласних департаментів освіти чи КМДА.

Керівники закладів професійної та фахової передвищої освіти самостійно відправляють списки людей на щеплення обласним департаментам освіти або КМДА. Департаменти освіти передають дані департаментам охорони здоров’я.

Керівники закладів вищої освіти  відправляють списки  на вакцинацію прямо до департаментів охорони здоров’я.

Далі регіональні координатори з вакцинації сповіщують керівників закладів освіти про дату і час прибуття мобільної бригади на вакцинацію. Уточнення списків слід проводити до першого приїзду мобільної бригади, потім зміни у списках проводяться через регіональних координаторів з вакцинації в індивідуальному порядку.

Вакцинація освітян стартує з 24 травня після прибуття вакцини від коронавірусу від компанії  Pfizer.

Нагадаємо, Україна 6 квітня уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини. Керівник компанії Pfizer Альбер Бурла пообіцяв президенту Володимиру Зеленському якомога швидше доставити вакцини від коронавірусу в Україну.

Раніше МОЗ повідомило, що у  травні в Україну повинні поставити ще майже мільйон доз вакцини від коронавірусу компанії Pfizer, очікуються поставки з двох джерел. 473 тисячі доз вакцини Україна отримає в рамках глобальної ініціативи COVAX.

Поставки вакцини Pfizer американського виробництва, які законтрактовані за бюджетні кошти, очікуються до кінця травня. У рамках першої законтрактованої партії Україна отримає 500 тисяч доз вакцини.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.