МОЗ отримав схвалення на вакцинацію дітей, але з обмеженнями

МОЗ отримав схвалення на вакцинацію дітей, але з обмеженнями

МОЗ отримав схвалення на вакцинацію дітей, але з обмеженнями

Національна технічна група експертів з питань імунізації схвалила вакцинацію дітей від 12 років, вона почнеться після затвердження Міністерством охорони здоров’я. Але прищеплювати будуть тільки вакциною Pfizer.

Про це повідомив глава Національного технічного групи експертів з питань імунізації Федір Лапій в інтерв’ю медичному експерту ЮНІСЕФ Катерина Булавінова, передає МОЗ України.
За словами експерта, НТГЕІ проголосувала, щоб рекомендувати Міністерству охорони здоров’я зробити вакцину доступною для всіх від 12 років. Рекомендації повинні розглянути на засіданні штабу МОЗ в найближчу п’ятницю. «В Україні є тільки одна вакцина, яка дозволена для дітей. Це вакцина Pfizer», – відповів Лапій на питання про те, яку вакцину рекомендують дітям.

Він додав, що в Китаї вже дозволили CoronoVac для дітей молодше 12 років, але в Україні ці зміни не внесені в інструкцію. Також Лапій уточнив, що мова не йде про те, щоб не пускати в школу невакцинованих дітей.

Нагадаємо, в Києві ще в одному ТРЦ відкрили центр вакцинації від COVID-19.

99% померлих від коронавірусної інфекції припадає на невакцинованих, що є свідченням ефективності щеплень.

Щеплення від COVID-19 вже зробили 50% киян. При цьому завершили цикл імунізації (прищеплювалися двома дозами) 46% від загальної кількості вакцинованих.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.