МОЗ оновив протокол лікування COVID-19, виключивши один препарат

МОЗ оновив протокол лікування COVID-19, виключивши один препарат

МОЗ оновив протокол лікування COVID-19, виключивши один препарат

МОЗ оновив протокол лікування COVID-19, виключивши один препарат

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило оновлений протокол лікування коронавірусу, ухвалений 31 грудня 2020 року.

Відповідний указ опублікований на сайті Міністерства охорони здоров’я. За словами інфекціоніста Ольги Голубовської, головною зміною в новому протоколі є те, що з протоколу лікування хворих з критичним перебігом захворювання COVID виключили препарат «Тоцілізумаб». При цьому він залишився як рекомендовані ліки при тяжкому перебігу хвороби.

Тим часом, ВООЗ закликала включити у COVID-протоколи підтримку психічного здоров’я.

Українські медики припускають, що коронавірусна інфекція вражає мозок і викликає у пацієнтів депресію і суїцидальні думки. Саме з цим можуть бути пов’язані 4 самогубства, вчинені пацієнтами з COVID-19 у київських лікарнях.

Нагадаємо, у вересні двоє чоловіків наклали на себе руки, вистрибнувши з вікна київської клінічної лікарні №4 лікарні для хворих COVID-19. А в кінці жовтня суїцид скоїли ще два пацієнта, які лікувалися від коронавірусу в Олександрівській лікарні і міській клінічній лікарні № 8, вони також вистрибнули з вікна. Відзначимо, що в Харкові з вікна вистрибнув педіатр, який перехворів коронавірусом.

Зазначимо, що учені з різних країн світу уже підтвердили здатність коронавірусу COVID-19 атакувати різні системи організму. Так, дослідники з гамбурзької університетської клініки в Еппендорфі (UKE) з’ясували, що SARS-CoV-2 вражає легені, нирки, серце, печінку та головний мозок.  А китайські лікарі довели, що  коронавірус може заподіяти шкоду центральній нервовій системі пацієнта, викликаючи нейровірусні інфекції.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.