МОЗ констатувало тяжкий період пандемії в Україні через нові штами

МОЗ констатувало тяжкий період пандемії в Україні через нові штами

МОЗ констатувало тяжкий період пандемії в Україні через нові штами

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що Україна увійшла у досить тяжкий період з точки зору нових штамів коронавірусу.

«Ми повинні розуміти, що ми зайшли в досить важкий період з точки зору нового штаму коронавірусу. Ми це бачимо, про це говорять лікарі, він більш контагіозний і більше людей заражається, вражає молодих людей. Ми бачимо зміну клінічної картини, він вражає центральну нервову систему, нирки, печінку. Зовсім інша клінічна картина», – сказав глава МОЗ в ефірі українського телеканалу.

Також Степанов прокоментував епідситуацію в Івано-Франківській області, зазначивши, що можна говорити про стабілізацію та зменшення зростання хворих.

Станом на 13 березня за добу в Україні виявлено 13 276 нових випадків коронавірусу, що є рекордним показником у 2021 році. Попередній максимум фіксували напередодні 12 березня.

У «червоній» зоні карантину залишаються чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька. У Києві та ще семи областях перевищено рівень госпіталізацій.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.