Молдовський інвестор «Укспирту» виграв суд проти України

Молдовський інвестор «Укспирту» виграв суд проти України

Молдовський інвестор «Укспирту» виграв суд проти України

Молдовський інвестор «Укспирту» виграв суд проти України

Суд задовольнив позов компанії з Молдови СП «Zernoff», яка судилась проти Фонду держмайна України через те, що придбаний завод «Укрспирту» Марилівське МПД  виявився без заявленого обладнання та не відповідав опису. Суд постановив призупинити операцію з покупки, яка мала б принести бюджету близько 120 млн гривень.

«Станом на дату подання позову, проданий позивачеві об’єкт приватизації фактично не відповідає переліку майна, описаному в договорі та інформаційному повідомленні, опублікованому раніше в електронній торговельній системі», – сказано у рішенні Госпсуду Києва від 11 січня 2021 року.

Інвестор під час огляду купленого майна виявив, що на підприємстві нема цінного обладнання – котлів, вентиляторів, вологомірів, аоб’єкти нерухомості розходились із описом, передає Уніан.

Співвласник молдовської компанії Юрій Дячук зазначив, що не відмовляється від покупки лота. «Інвестувати в Україну виявилося не так просто. Ключова складність в тому, що заявлені на приватизацію об’єкти не відповідають тому, що там є насправді. Ми дуже засмучені, що партнерство щодо цього проєкту доводиться починати в суді. Але ми повинні перестрахуватися. Ми не відмовляємося від придбання лота. Просто хочемо ясності», – сказав він.

Нагадаємо, 12 листопада Фонд держмайна на приватизаційному аукціоні продав Марилівський спиртзавод (Тернопільська область) за ціною в 2,2 рази вище за стартову. Актив «Укрспирту» купила компанія Zernoff, яка позиціонує себе як найбільшого виробника етилового спирту в Молдові.

Усього держава продала уже 19 спиртзаводів. Останній –  Борокське МПД пішов з молотка за 55 млн гривень.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.