Міноборони: кораблі РФ не допомогли судну України

Міноборони: кораблі РФ не допомогли судну України

Риболовецьке судно ОД-2592 потрапило в аварію

Ракетний катер Ивановец ЧФ і прикордонний сторожовий корабель Безупречный до українського судна не наближалися, незважаючи на сигнал SOS.

Кораблі Російської Федерації проігнорували сигнал SOS українського риболовецького судна. Про це в суботу, 3 липня, повідомляє Міноборони України з посиланням на дані Головного управління розвідки.

«Поширена російською стороною інформація про готовність надати допомогу українському риболовецькому судну ОД-2592, яке вночі 3 липні потрапило в аварію в акваторії північно-західної частини Чорного моря поблизу Тендерівської коси, є черговим інформаційним заходом Росії», — йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що інформація про це була поширена в той час, коли судно вже буксирувалось кораблем морської охорони Держприкордонслужби України в порт приписки Очаків.

«При цьому названі в російських інформаційних вкидання ракетний катер Ивановец ЧФ і прикордонний сторожовий корабель Безупречный прикордонної служби ФСБ РФ до українського судна не наближалися, незважаючи на отримання сигналу SOS», — додали в Міноборони.

Раніше в суботу в Росії заявили, що направили ракетний катер на допомогу українському судну в Чорному морі. У нього відмовив двигун. Судно було знеструмлено і знаходилося в дрейфі. Капітан попросив допомоги про інформування влади України про аварію.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.