Мінфін відзвітував, куди пішли кошти із COVID-фонду

Мінфін відзвітував, куди пішли кошти із COVID-фонду

Мінфін відзвітував, куди пішли кошти із COVID-фонду

Мінфін відзвітував, куди пішли кошти із COVID-фонду

У 2020 році із виділених Фонду боротьби з коронавірусом 78 мільярдів було використано фактично близько 67 мільярдів гривень, заявив заступник міністра фінансів Денис Улютін на презентації звіту про виконання Державного бюджету України за 2020 рік, передає Укрінформ.

Витрати із COVID-фонду у 2020 році:

  • Близько 16 млрд грн. – фінансування додаткових заходів із соціального захисту громадян (допомога чи страхові виплати у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю, матеріальна допомога із часткового безробіття під час карантину, виплати підприємцям на дітей)
  • Майже 20 мільярдів гривень – охорона здоров’я (придбання апаратів штучної вентиляції легень та забезпечення лікарень киснем, реконструкція приймальних відділень, закупівля засобів індивідуального захисту, доплати медикам)
  • Близько 26 мільярдів гривень – стимулювання економіки, підтримка закладів культури, туризму, креативних індустрій.
  • 4,5 млрд грн. – для правоохоронців на гарантування безпеки в умовах карантину (зокрема, доплати правоохоронцям, які контактують із людьми та патрулюють вулиці)

Заступник глави Мінфіну додав, що за домовленістю з МВФ, аудит витрат коштів із  Фонду боротьби з COVID-19 завершиться у травні.

Нагадаємо, станом на середину липня  2020 року із COVID-фонду найбільшу частину коштів, 35 млрд. грн, отримало Міністерство інфраструктури для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування. Спеціальний фонд, з якого виділяли гроші на будівництво доріг, коронавірусним назвали випадково, розповіли в «Укравтодорі».

У вересні уряд зобов’язав Держаудитслужбу провести заходи державного фінансового контролю використання коштів Фонду COVID-19

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.